Posadzki z żywic epoksydowej

Posadzka epoksydowa charakteryzuje się bardzo dużą uniwersalności. Sprawdzają się wszędzie tam gdzie posadzka jest obarczona wysokimi obciążeniami. Podłogi z żywic epoksydowych charakteryzują się mała podatnością na ścieranie oraz uszkodzenia mechaniczne, dobrą chemoodporności. Wylewki epoksydowe dodatkowo zapobiegają nasiąkaniu podłoża oraz eliminują pylenie posadzki.
Systemy posadzek epoksydowych, dzięki swoim unikatowym parametrom oraz łatwości w utrzymaniu są bardzo często spotykane w:

  • budynkach użyteczności publicznej,
  • zakładach przemysłowych,
  • garażach i parkingach podziemnych

Właściwości antyelektrostatyczne posadzek epoksydowych czynią z niej idealne podłoże w miejscach, w których trzeba odprowadzać ładunki elektrostatyczne z powierzchni podłogi np. w zakładach specjalizujących się w produkcji urządzeń elektronicznych.

Kolejną zaletą posadzek epoksydowych jest wysoka estetyka, co sprawia że zdobywają coraz większa popularność również w budynkach użyteczności publicznej oraz mieszkaniach i domach prywatnych. Istnieje wiele sposobów na wykończenie posadzki z użyciem żywic epoksydowych. W obiektach kubaturowych bardzo często spotykane są posadzki typu kamienny dywan oraz posadzka 3D z zatopioną w bezbarwnej żywicy grafiką. Takie posadzki wkomponowują się w nowoczesne wnętrza. Decydując się na wykończenie podłogi żywicą epoksydową, mają Państwo pewność że wykonana posadzka będzie bezawaryjnie użytkowana przez wiele lat. Pracownicy firmy Breston mają ogromne doświadczenie w wykonawstwie posadzek żywicznych, dlatego warto się do nas zgłosić, jeżeli zależy Państwu na sprawnej realizacji.

Nasza firma oferuje szeroką paletę kolorystyczną posadzek poliuretanowych, a także różne rodzaje wykończenia. Podłoga wedle życzenia może być: matowa, z pełnym połyskiem, gładka lub antypoślizgowa.